Site işlevlerini sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için K.V.K.K Aydınlatma Metni ve Gizlilik Politikası içeriğini inceleyebilirsiniz.
Anladım

Yükleniyor ...

logo

Hakkımızda

Presan Prefabrik 1989 yılında  Konya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Doksanlı yıllarda Türkiye’de ağır sanayi hamlesinin başlatılması ile yatırımlarına hız kesmeden devam etmiş, binlerce fabrika ve üretim tesisine imza atmıştır.

İki binli yıllarda yaptığı yatırım hamleleri ile geniş açıklıklı ön germeli prefabrik fabrika elemanları, karayolu köprü kirişleri imalatına başlamış ve halen bu alandaki faaliyetlerini sürdürmektedir.

Presan Prefabrik 2016 yılında 4. Organize Sanayi Bölgesine, 40 bin m2 üretim sahasına sahip yüksek teknolojili ve modern yeni tesisini inşa etmiştir. Perefabrik yapı elemanları ve altyapı elemanları üretimi yapmaya devam etmektedir. Yeni tesislerinde yıllık üretim kapasitesini 400 bin metrekareye yükseltmiştir.

Presan Prefabrik,  tecrübeli ve dinamik ekibi  ile teknolojik yöntemlerin kullanıldığı, kalite ve sağlamlığın ön planda tutulduğu, yüksek kapasiteli tesislerinde, müşterilerinin prefabrik yapı ihtiyaçlarına, doğru çözümler sunmaya devam etmektedir.